KATALOGS AUDUMI KUR NOPIRKT AKCIJA PAR MUMS KONTAKTI

PAR MUMS

Firma “Ekros’’ ir dinamiski attīstošs privātuzņēmums, kas nodibināts 2002. gada oktobrī. Mēs ražojam dažādu stilu un funkciju mīkstās mēbeles dažādām patēriņa tirgus kategorijām.

Mēs esam nolēmuši piedāvāt pircējiem patiesi jaunu, aktuālu produkciju, kurai ir izcili augsta kvalitāte, mūsdienīgs dizains, kura ir samontēta, izmantojot Eiropas jaunākās tehnoloģijas un labākos mēbeļu materiālus. Mūsu ražotās mēbeles savu demokrātisko cenu dēļ ir pieejamas vairumam pircēju.
 

Óâĺëč÷čňü

Visai mūsu produkcijai ir garantija.

Augsti kvalificētu speciālistu kolektīvs pastāvīgi strādā, lai radītu jaunus modeļus, kā arī modernizē sērijveida produkciju. Mūsu firma ļoti rūpējas par savu imidžu, par savu labo slavu un pastāvīgi piedalās reģionālajos un starptautiskajos profesionālajos konkursos un izstādēs.

Mēbeļu ražošanai mēs izmantojam tikai un vienīgi ekoloģiski tīrus materiālus. Mīksto mēbeļu sēdvieta un guļvieta tiek izgatavotas uz atsperu bloka pamata. Audumu krāsu gammas plašā izvēle ļauj pieskaņot mēbeles praktiski jebkuram interjeram.

Pateicoties personīgajai ražošanas bāzei, firmai ir iespēja uzturēt optimālu savu mēbeļu cenas un kvalitātes samēru.

Firmas ’’Ekros’’ mēbelēm ir stabils pieprasījums. To apliecina produkcijas realizācijas plašā ģeogrāfija visā Latvijas, Lietuvas un Igaunījas teritorijā.

Mūsu mēbeļu elegantā vienkāršība radīs neatkārtojamu omulību Jūsu mājās, radīs pamatu neaizmirstamiem vakariem kopā ar ģimeni vai draugiem, kas atzinīgi novērtēs Jūsu izvēli.


Firmas ’’Ekros’’ mēbeles Jūsu mājās ienesīs harmoniju un skaistumu!

ã 2005 Ekros Designed by Dmitrijs Vaņšins